Garnitury

Garnitury ślubne Białystok

Idealny garnitur dla Pana Młodego
Czy to w Urzędzie Stanu Cywilnego, w kościele, czy na bezpłatnej ceremonii ślubnej: tylko odpowiedni garnitur ślubny czyni Pana Młodego! Pomożemy Ci dobrać odpowiedni garnitur na jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu oraz podpowiemy jak wykonać idealną stylizację.

Odpowiedni garnitur ślubny dla pana młodego
Twój własny ślub to niezapomniane wydarzenie, które powinno zostać zapamiętane również pod kątem mody! Nie tylko panna młoda chce błyszczeć w tym szczególnym dniu – również pan młody z wyprzedzeniem poszukuje idealnego garnituru ślubnego, który powinien pasować jak ulał i sprawić, że pan młody będzie wyglądał idealnie.


Co sprawia, że garnitury ślubne są wyjątkowe
Niezależnie od tego, czy ceremonia odbędzie się w Urzędzie Stanu Cywilnego, czy w kościele, czy też planowana jest swobodna ceremonia ślubna: w dniu ślubu wszystkie oczy zwrócone są na Młodą Parę. Wybór idealnego garnituru ślubnego odgrywa oczywiście ważną rolę! Klasyczne garnitury ślubne wyglądają odpowiednio odświętnie. Eleganckie wzory, takie jak żakard lub ornamenty, wysokiej jakości materiały z delikatnym połyskiem lub ekstrawaganckie kroje, na przykład z wąską stójką i zapięciem na całej długości, odzwierciedlają uroczysty charakter okazji. Zdradzamy, jakie garnitury idealnie nadają się do podkreślenia najpiękniejszego dnia w życiu i jakie dodatki idealnie pasują do stylizacji pana młodego.


Jakie warianty garniturów są odpowiednie jako garnitur ślubny?


To, który garnitur ślubny jest dla Ciebie odpowiedni, zależy od Twojego osobistego gustu, ale także od pory roku i ewentualnie motywu przewodniego, który wybrałeś na swój ślub. Jeśli na przykład bierzesz ślub latem, wybierzesz inny garnitur dla pana młodego niż na ślub w zimnej porze roku.

Najpiękniejszy dzień w życiu wymaga czegoś wyjątkowego: Garnitury ślubne żyją z ich odświętnych, czasem ekstrawaganckich detali. Jeśli typowy garnitur ślubny jest dla Ciebie zbyt pompatyczny lub nie pasuje do Twojego stylu, istnieją również pewne warianty garniturów, które ze względu na swój szczególnie elegancki efekt nadają się również dla Pana Młodego na wesele.

Zapraszamy do naszych salonów mody męskiej w Białymstoku i Suwałkach! Dysponujemy ponad 30 letnim doświadczeniem w branży i posiadamy nie tylko szeroką gamę produktów, ale również ogromną wiedzę w zakresie mody męskiej.
Zapraszamy Grochowa 1/2 Białystok oraz Utrata 2c/3 Suwałki!