Salony Białystok

Salon z modą męską Białystok

Moda Męska Styl

Grochowa 1/2

15-423 Białystok

+48 85 65 13 780

Sklep z galanterią skórzaną

Galanteria i Styl

Atrium Biała, stoisko przy Smyku i Aparcie

Czesława Miłosza 2

15-265 Białystok

MODA MĘSKA STYL – Garnitury Białystok
Salon mody męskiej w Białymstoku zlokalizowany jest w samym centrum Białegostoku. Do naszego salonu jest dogodny dojazd oraz możliwości parkingu. Można do nas dotrzeć szybko z każdej części miasta. Nasz salon to nowa lokalizacja ale doświadczenie z ostatnich 30 lat, dzięki czemu został on jednym z najpopularniejszych sklepów z garniturami w Białymstoku. Jest to miejsce idealne dla mężczyzn szukających najnowszych trendów w modzie i elegancji, ale również połączenia klasyki z nowoczesnym stylem. Oferujemy stylizacje klasyczne, jak i slim.

W naszym salonie czeka na Państwa bogata oferta mody męskiej w postaci garniturów męskich o klasycznych krojach i wzorach, jak i eleganckich smokingów oraz marynarek. Dodatkowo, w naszym salonie można znaleźć dodatki takie jak koszulę męskie z krótkim i długim rękawem oraz swetry. Dodatkowo oferujemy modne spodnie garniturowe, ale również bardziej casualowe chinosy. Dysponujemy dodatkami takimi jak krawaty, muchy, skarpety, spinki. Aby dopełnić stylizacje oferujemy również skórzane buty do garnituru w różnych fasonach i kolorach. W naszym salonie znajdą Państwo również teczki, torby i inne akcesoria galanterii skórzanej, taki jak portfele, etui na karty czy klucze.

Nasz salon to odpowiednie miejsce dla panów, którzy szukają odpowiednich ciuchów na codzien, ale oferujemy stylizacje biznesowe, jak i te na specjalne okazję, tak jak wesele lub własny ślub. Nasz salon mody męskiej w Białymstoku to 30 lat doświadczenia, ogromna wiedzą i duży wybór produktów.